7/24 Hızlı Rezervasyon 0312 280 00 31
Merkez Ofisimiz

Altay Mah. Orhan Bey Cad. Galeria iş Merkezi No3/15 Eryaman

24 Saat Açık

Baglıca Araç Kiralama

Birçok kişinin tercihi bir araba almak yerine büyük ve kaliteli bir araba kiralama firmasından ister kısa dönem için isterse de uzun dönem adına bir araba kiralamak olur. Ne de olsa bu sayede arabanın hiçbir işlemi ile uğraşılmadan araba sürmenin keyfi çıkarılır. Bunun adına da en uygun firma baglıca araç kiralamadır.

5000’in üzerindeki dev filosu ile ülkenin her noktasına araba kiralayan bu büyük ve kaliteli firma sayesinde hiçbir yasal prosedür ile uğraşılmaya gerek olmaz ve araba kiralama fiyatları içinde en uygun fiyatların çıkarılması ile tek yapılacak olan araba keyfinin sürülmesidir. İster kişisel istenirse de şirket bünyesine istenilen sayıda araba kiralama mümkündür.

7/24 yol yardımı ve ülkenin her köşesine yayılmış servis noktaları sayesinde kusursuz hizmet müşterileri bekliyor. Üstelik araba kiralama fiyatları içinde en uygun fiyatların çıkarıldığı bu büyük firmada trafik sigortası, kasko ya da fenni muayene ve benzeri gibi hiçbir prosedür ile müşteri muhatap edilmez. Lastik yenileme ve tam zamanlı hasar yönetimi sayesinde en ufak bir sorun yaşanmaz.

Üstelik ister kısa dönem istenirse de uzun dönem araç kiralamanın kalitesini baglıca arac kiralama ile herkes sürebilir.